Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár pivovaru Zubr Kdy: 30. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Jemelka Martin Telefon:  777718547
Začátek rezervace: 18. 09. 2018 10:00 Konec rezervace: 29. 09. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Henčlov - Přerov VIII mužiPRTomáš Bálint
22Morkovice MuziKMPavel Krejčí
34TAG Zahnašovice mužiKMTomáš Bálint
45Šumvald OLBoB Kobylka
56Opatovice PRPetr Klvaňa
67Hrabůvka PRHonza
78TAG Zahnašovice ženyKMTomáš Bálint
89Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
910Křenovice mužiPRTomáš Bálint
1011Opatovice ženy PRPetr Klvaňa
1112Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
1213Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1314Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1415Henčlov - Přerov VIII ženyPRTomáš Bálint
1516Počenice MužiKMPavel Kunčar
1617Mladcová ZLOndra Struška
1718Tršice OLHonza Balint
1819Tošovice NJVít Jakubík
1920Hranice PRVítězslav Stratil
2021Luboměř NJDaniel Peřina
2122Nevšová AZLMarián Červenka
2223Kokory PRMichal Pokorný
2324Jasenice VSLukáš Komender
2425Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
2526Nevšová BZLMarián Červenka
2627Vrchoslavice PVRadim Janečka
2728Oplocany PRJana Bitalová
2829Radkova Lhota PRJan Klimecký
2931Oplocany PRJana Bitalová
3032Pravčice Muži "B"KMMartin Masař
3133Chropyně KMVladislav Sedlařík
3234Lukov ZLLukáš Žák
3335Rokytnice ženyPRTomáš Bálint
3436Roštění Muži KMMichal Tomaník
3537Bohuslavice u Zlína ženyZLNikola Višenková
3638Velký Týnec OLJan Jeřábek
3739Velký Týnec OLJan Jeřábek
3840Trnava muži ZLJiří Vajďák
3941Chropyně KMVladislav Sedlařík
4042Brusné KMMartin Šťastný
4143Zborovice KMRoman Jakša
4244Louky ZLJakub Laciga
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.