Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár městyse Heraltice Kdy: 19. 09. 2020 09:00
Kontakt:   Pavel Boudný Telefon:  720511263
Začátek rezervace: 04. 09. 2020 09:00 Konec rezervace: 19. 09. 2020 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budíkovice Mladší aTRJaromir Hroch
22Výčapy B mladšíTRMichal Svoboda
33Markvartice mladší BTRBořivoj Fučík
44Budíkovice Mladší bTRJaromir Hroch
55Výčapy A mladšíTRMichal Svoboda
66Markvartice mladší ATRBořivoj Fučík
77Kněžice MladsiTRJaromir Hroch
88Výčapy B staršíTRMichal Svoboda
99Markvartice starší BTRBořivoj Fučík
1010Kněžice StarsiTRJaromir Hroch
1111Výčapy A staršíTRMichal Svoboda
1212Markvartice starší ATRBořivoj Fučík
1313Kněžice StarsiTRJaromir Hroch
1414Budíkovice StarsiTRJaromir Hroch
1515Štěměchy TRMichal Šilhavý
1616Kojetice TRMichal Šilhavý
1717Rokytnice nad Rokytnou starší ATRJirka Dokulil
1818Štěměchy TRMichal Šilhavý
1919Kojetice TRMichal Šilhavý
2020Rokytnice nad Rokytnou starší BTRJirka Dokulil
2121Štěměchy TRMichal Šilhavý
2222Kojetice TRMichal Šilhavý
2323Častohostice mladšíTRVladěna Nesibová
2424Štěměchy TRMichal Šilhavý
2525Slavice starší TRZdeňka Vlčanová
2626Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
2727Lipník mladšíTRTereza Samešová
2828Předín Mladší ATRVlasta Hons
2929Přibyslavice starší ATRZdeňka Němcová
3030Lipník staršíTRTereza Samešová
3131Předín Mladší BTRVlasta Hons
3232Přibyslavice starší BTRZdeňka Němcová
3333Čechtín mladšíTRJaromir Hroch
3434Předín StaršíTRVlasta Hons
3535Přibyslavice mladšíTRZdeňka Němcová
3636Čechtín staršíTRJaromir Hroch
3737Lavičky MladšíZRŠimon Chalupa
3838Rudíkov StaršíTRmarek kourek
3940Lavičky StaršíZRŠimon Chalupa
4041Rudíkov MladšíTRmarek kourek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.