Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty městyse Kdy: 22. 06. 2024 09:00
Kontakt:   SDH Heraltice Telefon:  +420720511263
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 09:00 Konec rezervace: 22. 06. 2024 09:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Heraltice mladšíTRHonza Adamec
22Číhalín mladší TRZdeněk Štveráček
33Kojetice mladší BTRHelena Navrátilová
44Heraltice staršíTRHonza Adamec
55Výčapy Mladší TRMichal Svoboda
66Lipník starší ATRTereza Samešová
77Číhalín starší ATRZdeněk Štveráček
88Hartvíkovice starší TRTereza Samešová
99Výčapy Starší BTRMichal Svoboda
1010Kojetice mladší ATRHelena Navrátilová
1112Přibyslavice mladšíTRZdeňka Němcová
1213Slavice mladšíTRPetr Klíma
1314Výčapy Starší ATRMichal Svoboda
1415Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
1516Kojetice staršíTRHelena Navrátilová
1617Výčapy Starší CTRMichal Svoboda
1718Okříšky mladší BTRVeronika Šimková
1819Budíkovice mladší BTRMichaela Dvořáková
1920Častohostice StaršíTRVladěna Nesibová
2021Jaroměřice nad Rokytnou Mladší ATRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
2122Okříšky starší TRVeronika Šimková
2223Budíkovice mladší A TRMichaela Dvořáková
2324Dalešice TRPavel Čaněk
2425Budíkovice starší B TRMichaela Dvořáková
2526Okříšky mladší A TRVeronika Šimková
2628Budíkovice starší ATRMichaela Dvořáková
2729Dalešice StaršíTRPavel Čaněk
2830Trnava starší CTRMarkéta Cahová
2932Předín mladší ATRVlasta Hons
3033Čechtín mladšíTRVladimír Fiala
3134Trnava mladší DTRMarkéta Cahová
3235Předín mladší BTRVlasta Hons
3336Čechtín staršíTRVladimír Fiala
3437Trnava mladší CTRMarkéta Cahová
3538Předín starší ATRVlasta Hons
3639Šebkovice mladšíTRLudmila Stoklasová
3740Trnava mladší BTRMarkéta Cahová
3841Šebkovice Starší TRLudmila Stoklasová
3942Stařeč Mladší ATRAdam Simandl
4043Trnava mladší ATRMarkéta Cahová
4145Šašovice Starší TRLudmila Stoklasová
4246Trnava starší BTRMarkéta Cahová
4347Opatov Mladší ATRBohumil Kounek
4448Kněžice MladšíTRZdeněk Neuwirth
4549Trnava starší ATRMarkéta Cahová
4650Opatov Mladší BTRBohumil Kounek
4751Kněžice StaršíTRZdeněk Neuwirth
4853Svatoslav MladsiTRMichal Dufek
4954Markvartice mladšíTRMiloš Benáček
5055Domamil Mladší TRJaroslav Bajer
5156Svatoslav StarsiTRMichal Dufek
5257Markvartice sraršíTRMiloš Benáček
5358Domamil Starší TRJaroslav Bajer
5459Vladislav staršíTRJan Havlena
5560Bítovánky mladšíTRNikola Vrbková
5663Bítovánky staršíTRNikola Vrbková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.