Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Pavel Boudný Telefon:  720511263
Začátek rezervace: 18. 05. 2018 09:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štěměchy TRJaromir Hroch
22Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
33Budíkovice mladšíTRJaromir Hroch
44Markvartice mladšíTRJaromir Hroch
55Vladislav mladšíTRJaromir Hroch
66Kojetice mladšíTRJaromir Hroch
77Markvartice staršíTRJaromir Hroch
88Vladislav staršíTRJaromir Hroch
99Kojetice staršíTRJaromir Hroch
1010Rokytnice nad Rokytnou mladšíTRJaromir Hroch
1111Stařeč staršíTRJaromir Hroch
1212Kněžice mladšíTRJaromir Hroch
1313Budíkovice staršíTRJaromir Hroch
1414Rokytnice nad Rokytnou staršíTRJaromir Hroch
1515Kněžice staršíTRJaromir Hroch
1616Heraltice staršíTRJaromir Hroch
1717Domamil TRJaroslav
1818Kněžice staršíTRJaromir Hroch
1919Domamil TRJaroslav
2020Výčapy TRVít Svoboda
2121Čechtín mladšíTRJaromir Hroch
2222Přibyslavice TRJaromir Hroch
2323Výčapy TRVít Svoboda
2424Přibyslavice TRJaromir Hroch
2525Čechočovice mladšíTRKvěta Roupcová
2626Výčapy TRVít Svoboda
2727Čechočovice staršíTRKvěta Roupcová
2829Výčapy TRVít Svoboda
2930Rudíkov TRmarek kourek
3033Rudíkov TRmarek kourek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.