Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Heřmaneč

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 25. 05. 2019 13:00
Kontakt:   Ondřej Pecha Telefon:  721 181 452
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 25. 05. 2019 13:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Panské Dubenky, Jihlava Ondřej Pecha
2. Markvarec, Jindřichův Hradec Ondřej Pecha
3. Mysletice, Jihlava Stanislav Dolský
4. Strmilov, Jindřichův Hradec Ondřej Pecha
5. Rynárec, Pelhřimov Jan Šátek
6. Božejovice, Tábor Jakub Vávrovský
7. Žirovnice, Pelhřimov jakub
8. Heřmaneč, Jindřichův Hradec Ondřej Pecha
9. Český Rudolec, Jindřichův Hradec Ondřej Huml
10. Kaliště, Jihlava Vojta Šindelář
11. Dolní Němčice, Jindřichův Hradec Mirek Havlík
12. Batelov, Jihlava Standa Lávička
13. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
14. Choustník, Tábor Sabina Šimečková
15. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
16. Sedlatice, AJihlava Luboš Šťastný
17. Sedlejov, Jihlava Blanka Pavlů
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Nevcehle, Jihlava Miroslav Jelínek
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Libkova Voda, Pelhřimov Vena Drahný


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Sedlejov, Jihlava Blanka Pavlů
2. Zdešov, Jindřichův Hradec Nikola Vašková
3. Choustník, Tábor Sabina Šimečková
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Dolní Cerekev, Jihlava Dominika Dratnálová
8. Batelov, Jihlava Pavla Kaňkovská
9. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. KšelyKO
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bechov, hasičské hřištěMB
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. ZáchlumíUO
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Stražisko - koupalištěPV
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
25. 05. TřebeloviceTR
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.