Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Heřmaneč Kdy: 05. 07. 2015 12:00
Kontakt:   Ondřej Pecha Telefon:  721 181 452
Začátek rezervace: 21. 06. 2015 18:00 Konec rezervace: 05. 07. 2015 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Markvarec JHOndřej Pecha
22Valtínov JHJosef Bártů
33Drunče JHJiří Melecký
44Rohovka PelhřimovPEJosef Směták
55Kaliště JIVojta Šindelář
66Batelov AJIMarek Kaňkovský
77Český Rudolec JHOndřej Huml
88Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
99Nová Ves JIEliška Nikodýmová
1010Heřmaneč JHOndřej Pecha
1111Žirovnice APEFrantišek Janů
1212Střížov JIPetr Kabátek
1313Horní Meziříčko JHLuděk Brtník
1414Cizkrajov JHMartin Vaverka
1515Mysletice JIStanislav Dolský
1616Rynárec PEJan Šátek
1717Žďár BJHJan Houser
1818Žirovnice BPEFrantišek Janů
1920Strachoňovice JIJiří Líčka
2021Libkova Voda PEVena Drahný
2129Krahulčí JIJiří Doležal
2230Chválkov PELukáš Prosser

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHPavlína Jirků
23Zajíčkov PEMichaela Hejdová
35Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
46Strachoňovice JIJiří Líčka
57Nová Ves JIEliška Nikodýmová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.