Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: ŽL -> Heroltická hasičská sešlost - 14. ročník Kdy: 26. 08. 2017 13:00
Kontakt:   Lenka Sýkorová Telefon:  +420777348612
Začátek rezervace: 14. 08. 2017 11:00 Konec rezervace: 26. 08. 2017 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
17Horní Lhotice TRRadek Staněk
29Maršovice ZRJiri Mica
310Trnava TRJakub Halouzka
411Katov ZRIvo Urbánek
512Jasenice TROndřej Nováček
613Radostín nad Oslavou BZRMiroslav Šantrůček
714Lavičky ZRJan Hejl
815Benetice BTRPetr Krejčí
918Čikov TROndřej Lukeš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Heroltice BOTomáš Herrman
22Stará Říše JIKlára Pelejová
34Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
48Bohuňov SYBarbora Svojanovská
59Lhotky Sport ZRPetra Pilátová
615Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Žďár nad Sázavou 2 JuniořiZRMarek Entlicher

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Velké Meziříčí JuniorkyZRStanda Kratochvíl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.