Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Kdy: 25. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 25. 08. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim BBOJara
26Benetice BTRPetr Krejčí
39Maršovice ZRJiri Mica
412Jasenice TROndřej Nováček
520Lhotky Sport ZRLuboš Křehlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
22Bohuňov SYBarbora Svojanovská
33Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
44Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
55Netín ZRTereza Bendová
66Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Stránecká Zhoř ZRLucie Hudečková
25Milešín ZRJosef Lunda

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuňov SYBarbora Svojanovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
14. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
14. 08. Hovorany, hřištěHO
14. 08. BIO-HE PlinkoutOL
14. 08. OlšovecPR
14. 08. TvarožnáBO
14. 08. Sádek AreálOP
14. 08. DalešiceJN
15. 08. OlšovecPR
15. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
15. 08. RudiceBK
15. 08. LitovanyTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.