Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Rostislava Tesaře Kdy: 01. 05. 2015 10:00
Kontakt:   SDH Hlavnice Telefon:  731 521 773
Začátek rezervace: 06. 04. 2015 10:00 Konec rezervace: 30. 04. 2015 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlavnice dorostOPDagmar Gerdová
22Chlebičov MužiOPTom
33Bobrovníky OPTomáš Malurek
44Svoboda OPJakub Polomský
55Hlavnice ženyOPDagmar Gerdová
66Závada ženyOPPetr
77Malé Hoštice ženyOPSDH Malé Hoštice
88Velké Kunětice mužiJERoman Varga
99Hněvošice mužiOPVeronika
1010Hlavnice mužiOPDagmar Gerdová
1111Markvartovice mužiOPPetr Glogar
1212Závada mužiOPPetr
1313Široký Brod MUŽIJERoman Varga
1414Hlavnice veteránkyOPDagmar Gerdová
1515Markvartovice ženyOPPetr Glogar
1616Skrochovice ŽENYOPMišelka Volná
1717Svoboda MužiOPJakub Polomský
1818Bolatice OPLenka
1919Široká Niva BRLucie Čapková
2020Široká Niva BRLucie Čapková
2121Hněvošice ženyOPKlára Konečná
2222Brumovice ŽENYOPLucie Valošková
2323Březová mužiOPVendy Šmalcová
2424Jamnice mužiOPKamil
2525Janovice BRpetr boxan
2626Leskovec nad Moravicí mužiBRRadim Hanulík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.