Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B Kdy: 02. 06. 2019 14:00
Kontakt:   Petr Vitásek Telefon:  608855598
Začátek rezervace: 17. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 02. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolatice OPLenka
22Chlebičov OPJiří Bena
34Starý Jičín JeseníkNJMichal Straka
45Svoboda OPJakub Polomský
56Komárov OPJosef Kubesa
67Odry Tosodry fireteamNJzdenek bortl
78Jamnice OPDominik
89Neplachovice OPKlára Konečná
910Starý Jičín NJMichal Straka
1011Hněvošice OPPetr Vitásek
1112Milostovice OPJaromír Volný
1213Služovice OPDušan Baránek
1314Zátor BRMartin Suhaj
1415Neplachovice OPKlára Konečná
1516Široká Niva BRLucie Čapková
1617Sádek OPDušan Gregořica
1718Vlaštovičky OPPetr Vitásek
1820Hrabůvka PRHonza
1923Kozmice OPTomáš Vallo

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milostovice OPVeronika
22Velké Hoštice OPKateřina Večerková
33Malé Hoštice OPKlára Konečná
44Svoboda OPJakub Polomský
55Služovice OPMonika Neminářová
66Bolatice OPLenka
77Neplachovice OPHonza Malý
88Široká Niva BRLucie Čapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. Vřesovice u Prostějova,OL
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.