Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál + putovní pohár Kdy: 31. 08. 2019 13:00
Kontakt:   Ladislav Kolečko Telefon:  +420 777 123 150
Začátek rezervace: 23. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 30. 08. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYTomáš Urbánek
22Radslavice VYTomáš Urbánek
33Hlubočany VYTomáš Urbánek
44Tvarožná BOJan Daněk
55Dětkovice PVLadislav Kořínek
66Topolany AVYTomáš Urbánek
77Tučapy VYVlastimil Lebeda
88Vrchoslavice PVRadim Janečka
99Šaratice VYJan Jeřábek
1010Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
1111Dětkovice Muži BPVLadislav Kořínek
1212Mokrá BOJara
1313Topolany BVYTomáš Urbánek
1414Křenovice VYVeronika Mrázková
1515Habrovany VYJan Meitner
1616Hostěrádky-Rešov VYZdeněk Janda
1717Račice VYAntonín Hloušek
1818Hošťálková VSRoman Hlavatý
1919Pustiměř VYMichal Vrba
2020Kučerov VYTomáš Urbánek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYTomáš Urbánek
22Dražovice VYKristýna Kachlíková
33Dětkovice PVLadislav Kořínek
44Křenovice VYVeronika Mrázková
55Silůvky BOBroňa Fráňová
66Radslavice VYMonika Bonczkova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.