Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Jana Částka Kdy: 17. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Jan Berka Telefon:  777354046
Začátek rezervace: 03. 06. 2018 13:00 Konec rezervace: 17. 06. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horky TRPetr Skoumal
22Hornice TRPetr Skoumal
34Rácovice TRMartin Fiala
45Střížov JIPetr Kabátek
56Sedlejov JIPavla Pospíchalová
67Kostníky TRMartin Puchnar
78Myslibořice TRRoman Benda
89Mysletice JIStanislav Dolský
910Bítovánky ATRJakub Navratil
1011Drahňovice BNDaniel Košata
1112Horky NevcehleTRPetr Skoumal
1213Třebelovice TRJosef Bulíček
1314Hornice TRAleš Bobu
1415Dolní Němčice JHMirek Havlík
1516Jasenice TROndřej Nováček
1626Sedlatice JIMartin Běhounek
1728Police TRPavel
1829Mladoňovice TRAleš Daňhel
1930Dešná BJHAleš Coufal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlejov JIPavla Pospíchalová
22Radonín TRViktorie Vidláková
33Kostníky TRDankaKa
44Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
55Střížov JIPetr Kabátek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Vranín TRDrahoslav Bastl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.