Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár - SDH Horní Hradiště Kdy: 30. 08. 2008 11:00
Kontakt:   p. Kolář Pavel Telefon:  +420737204818
Začátek rezervace: 16. 08. 2008 11:00 Konec rezervace: 30. 08. 2008 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žákava PJLibor Valeš
22Únětice 1911 PJPetr Skala
35Hubenov KTMotýl - Hubenov
46Bučí PSLucie Reinwartová
57Mokrouše PJSDH Mokrouše
610Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
711Kbel PJMiroslav Frouz
812Louňová PJLibor Skala
913Dražovice KTKasmír
1014Horní Kamenice DOJosef Škarda
1115Hůrky ROKarel Mošna
1217Seč PJMatoušek Ladislav
1318Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1419Vřeskovice KTohio
1520Krašovice PSKay
1621Dobříč PSMartin Kohout
1722Malinec PJPavel Duchek
1824Kopidlo PSVít Sládek BOR, s.r.o.
1950Horní Hradiště PSHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Hradiště PSHonza Adamec
22Strýčkovice DOLucík
33Strážov KTVladimíra Rendlová
44Bučí PSLucie Reinwartová
55Únětice 1911 PJPetr Skala
66Seč PJMatoušek Ladislav
78Obora PSPetra Henžlíková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.