Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Horní Hradiště Kdy: 03. 08. 2013 11:00
Kontakt:   Záhrobský Vladimír Telefon:  +420776293299
Začátek rezervace: 20. 07. 2013 20:00 Konec rezervace: 03. 08. 2013 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dehtín KTPetr Boron
22Štěnovický Borek PJMichal Polívka
33Robčice PJMichal Polívka
44Horní Lukavice PJPavel Hůla
55Vřeskovice KTohio
66Útušice PJMichal Polívka
77Bolkov PJMichal Polívka
88Dolní Hradiště PSSDH Chotikov
99Chrást DraciPBRadek Troch
1010Hubenov BPSPetr Frána
1111Únětice 1911 PJLuboš Balvín
1212Štichovice PSRichard Hlous
1313Seč PJVáclav Hranička
1414Žebnice PSMichal Bulín
1515Nevřeň PSHouk
1616Obora PSVasek Dolejs
1717Louňová PJLibor Skala
1818Hubenov APSLukáš Kaňka
1919Mokrouše PJJiří Šmolík
2020Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2121Úherce PSPetr Štejr
2222Žákava PJMilan Polívka
2324Krašovice PSTomáš
2425Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2540Poděvousy DOspace14@centrum.cz

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
22Chválenice PJKarel Nolč
33Útušice PJVeronika Růtová
44Chotíkov PSSDH Chotikov
55Strýčkovice DODaniela Skalová
66Poděvousy AngelsDOspace14@centrum.cz
77Bezděkov pod Třemšínem PBBarča Němcová
88Dehtín KTVláďa Kučera
99Chlumčany PJVerča Hrubá
1010Mrtník PSMarkéta Brunclíková
1111Hůrky ROTomáš
1212Horní Bělá PSHonza Adamec
1318Bučí PSLucie Nová
1419Poděvousy DevilsDOspace14@centrum.cz
1520Štěnovický Borek PJLucie Alblová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.