Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Kdy: 24. 06. 2017 11:00
Kontakt:   sdhhornilhotice@email.cz Telefon:  737022160
Začátek rezervace: 03. 06. 2017 19:00 Konec rezervace: 24. 06. 2017 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Lhotice TRRadek Staněk
27Trnava TRPetr Krejčí
38Maršovice ZRJiri Mica
49Katov ZRIvo Urbánek
510Lavičky ZRJan Hejl
611Meziříčko ZRKarel Mokrejš
712Jasenice TROndřej Nováček
813Čikov TROndřej Lukeš
914Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1015Benetice BTRPetr Krejčí
1137Čikov TROndřej Lukeš
1238Oponešice TRJosef Navrátil
1340Kamenná TRMilan Prochazka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Jasenice TRSimona Pavlíčková
23Stará Říše JIKlára Pelejová
34Heroltice BOSoňa Vojtová
45Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
56Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
67Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
78Bohuňov SYBarbora Svojanovská
89Netín ZRKateřina Roušová
920Velké Meziříčí JuniorkyZRStanda Kratochvíl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.