Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 4.kolo CHNHL Kdy: 20. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Tomáš Zverka Telefon:  +420 739 258 980
Začátek rezervace: 06. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 20. 07. 2019 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Metelsko muži sportDOVáclav Pejsar
22Vidice MužiDOTereza Voráčová
33Štítary ženyDOMichaela Koptíková
44Blížejov muži ADOTomáš Zverka
55Mračnice muži DOTomáš Zverka
66Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
77Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
88Štítary muži DOMichaela Koptíková
99Blížejov PS-12 ženyDOTomáš Zverka
1010Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1111Štítary muži PS12DOMichaela Koptíková
1212Zahorčice KTJosef Kolář
1313Nové Sedliště muži sportTCPetr Prochazka
1414Blížejov muži BDOTomáš Zverka
1515Díly muži sportDOZbyněk Liška
1616Křištín KTJiří Freiberk
1717Chrást PSJiří Fantiš
1818Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
1919Křenovy mužiDOMartin Hosl
2020Stříbro muži sportTCPetr Prochazka
2121Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
2223Horšovský Týn mužiDONikola Malíková
2324Nová Ves ( Domažlice) DOVáclav Pejsar
2425Oprechtice ženy sportDOVáclav Pejsar
2526Nová Ves DOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.