Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční pohár Kdy: 14. 07. 2018 21:30
Kontakt:   Tomáš Zverka Telefon:  +420 739 258 980
Začátek rezervace: 29. 06. 2018 21:30 Konec rezervace: 14. 07. 2018 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Metelsko mužiDOVáclav Pejsar
22Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
33Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
44Mochtín KTMichal Kloupar
55Štítary ŽenyDOMiroslav Žáček
66Nové Sedliště MužiTCPetr Prochazka
77Vidice Ženy PS 12DOTereza Voráčová
88Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
99Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
1010Křištín KTJiří Freiberk
1111Štítary PS 12DOMiroslav Žáček
1212Vidice MužiDOTereza Voráčová
1313Horšovský Týn muži PS12DONikola Malíková
1414Blížejov muži ADOTomáš Zverka
1515Horní Metelsko ženyDOTomáš Zverka
1616Mračnice mužiDOTomáš Zverka
1717Čermná muži PS12DOVáclav Pejsar
1818Nevřeň #pětdevětPSJícháč
1919Blížejov muži BDOTomáš Zverka
2020Horní Metelsko PS 12DOTomáš Zverka
2121Nová Ves mužiDOVáclav Pejsar
2222Čermná ženy PS12DOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.