Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční pohár Kdy: 14. 07. 2018 21:30
Kontakt:   Tomáš Zverka Telefon:  +420 739 258 980
Začátek rezervace: 29. 06. 2018 21:30 Konec rezervace: 14. 07. 2018 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Metelsko mužiDOVáclav Pejsar
22Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
33Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
44Mochtín KTMichal Kloupar
55Štítary ŽenyDOMiroslav Žáček
66Nové Sedliště MužiTCPetr Prochazka
77Vidice Ženy PS 12DOTereza Voráčová
88Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
99Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
1010Křištín KTJiří Freiberk
1111Štítary PS 12DOMiroslav Žáček
1212Vidice MužiDOTereza Voráčová
1313Horšovský Týn muži PS12DONikola Malíková
1414Blížejov muži ADOTomáš Zverka
1515Horní Metelsko ženyDOTomáš Zverka
1616Mračnice mužiDOTomáš Zverka
1717Čermná muži PS12DOVáclav Pejsar
1818Nevřeň #pětdevětPSJícháč
1919Blížejov muži BDOTomáš Zverka
2020Horní Metelsko PS 12DOTomáš Zverka
2121Nová Ves mužiDOVáclav Pejsar
2222Čermná ženy PS12DOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.