Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Horní Poříčí Kdy: 19. 08. 2017 09:00
Kontakt:   Martin Kantner Telefon:  737382733
Začátek rezervace: 06. 08. 2017 09:00 Konec rezervace: 19. 08. 2017 07:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Poříčí STMartin Kantner
23Štěkeň STMartin Kantner
34Dolany PTZdeněk Martan
45Benešova Hora PTJaroslav Buček
56Třísov CKMartin Kantner
67Vacov PTMichal Roučka
78Střelské Hoštice STMartin Kantner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Poříčí STMartin Kantner
22Střelské Hoštice ASTMartin Kantner
34Budilov APTJarda Mareš
45Dřešín STJiří Záhorský
56Střelské Hoštice BSTMartin Kantner
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.