Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2. kolo VČHL Kdy: 24. 05. 2014 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 05. 2014 20:00 Konec rezervace: 23. 05. 2014 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec AUOHonzin Matějka
22Tuř JCMiroslav Řehák
33Letohrad - Kunčice BUOTomáš Valda
44Podůlší BéčkoJCJan Strnad
55Havlovice TUAleš Hejna
66Horní Radechová BNAHonza Pajer
77Benešov u Semil BSMJaroslav Kudrnáč
88Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
99Pšánky AHKMichaela Malá
1010Horní Radechová ANAHonza Pajer
1111Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1212Libuň JCMichaela Malá
1313Roudnice HKPatrik Novák
1414Velký Třebešov NAHonza Pajer
1515Čeperka NPALeoš Kříž
1616Bašnice JCMilan Novotný
1717Pšánky BHKMichaela Malá
1818Bříšťany JCRadovan Bludský
1919Trnov RKLukáš Žid
2020Bystřec BUOHonzin Matějka
2121Červený Kostelec NATomáš Karásek
2222Hrobice PAjan pleskot
2323Letohrad - Orlice LetohradUOLukáš Velič
2450Myštěves HKJaromír Rosůlek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnov RKLukáš Žid
22Letohrad - Orlice UOEliška Moravcová
33Vitiněves JCMartina Panožková
44Dolní Přím HKSimona Pavlíková
55Libuň JCHana Jarolímková
66Letohrad - Kunčice UOTereza
77Roudnice HKPatrik Novák
88Vitiněves JCJitka Heršálková
99Jeníkovice HKLucie Samková
1010Myštěves HKOlíf Pánková
1124Libňatov TUTereza Térová
1225Myštěves HKOlíf Pánková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.