Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2. kolo VČHL Kdy: 01. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Černčice NAVeronika Borůvková
23Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
34Dubenec TUVeronika Borůvková
46Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
57Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
68Roudnice HKVeronika Borůvková
79Dolní Třešňovec UOPetr Jirásek
810Bystřec AUOVeronika Borůvková
911Česká Rybná UOPetr Jirásek
1012Trnov RKVeronika Borůvková
1113Bošín UOFerda
1214Pšánky HKVeronika Borůvková
1315Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1416Myštěves HKVeronika Borůvková
1517Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1618Letohrad - Jeleni Kunčice BUOVeronika Borůvková
1719Černovír UOMatouš Zachař
1820Zderaz ACRVeronika Borůvková
1922Letohrad - Jeleni Kunčice DUOVeronika Borůvková
2024Letohrad - Jeleni JeleniUOVeronika Borůvková
2126Bašnice JCVeronika Borůvková
2228Záchlumí UOVeronika Borůvková
2330Lanšperk UOpetr
2431Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2532Třebihošť TUMartin

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
22Hrobice ExplosiaPAKateřina Menšlová
33Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
44Myštěves  HKVeronika Borůvková
55Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
66Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
77Dlouhoňovice UOMartin Hynek
88Nepomuky  UOVeronika Borůvková
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Trnov  RKVeronika Borůvková
1111Mistrovice UORomana Dolečková
1212Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1313Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
1420Letohrad - Orlice UOVeronika Borůvková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.