Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2. kolo VČHL Kdy: 01. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Černčice NAVeronika Borůvková
23Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
34Dubenec TUVeronika Borůvková
46Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
57Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
68Roudnice HKVeronika Borůvková
79Dolní Třešňovec UOPetr Jirásek
810Bystřec AUOVeronika Borůvková
911Česká Rybná UOPetr Jirásek
1012Trnov RKVeronika Borůvková
1113Bošín UOFerda
1214Pšánky HKVeronika Borůvková
1315Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1416Myštěves HKVeronika Borůvková
1517Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1618Letohrad - Jeleni Kunčice BUOVeronika Borůvková
1719Černovír UOMatouš Zachař
1820Zderaz ACRVeronika Borůvková
1922Letohrad - Jeleni Kunčice DUOVeronika Borůvková
2024Letohrad - Jeleni JeleniUOVeronika Borůvková
2126Bašnice JCVeronika Borůvková
2228Záchlumí UOVeronika Borůvková
2330Lanšperk UOpetr
2431Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2532Třebihošť TUMartin

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
22Hrobice ExplosiaPAKateřina Menšlová
33Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
44Myštěves  HKVeronika Borůvková
55Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
66Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
77Dlouhoňovice UOMartin Hynek
88Nepomuky  UOVeronika Borůvková
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Trnov  RKVeronika Borůvková
1111Mistrovice UORomana Dolečková
1212Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1313Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
1420Letohrad - Orlice UOVeronika Borůvková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 06. KarlinkyLI
19. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
19. 06. Nepomuky, areál pod poldremUO
19. 06. NepomukyUO
19. 06. BIO-HE ChválkoviceOL
19. 06. Újezd, fotbalové hřištěZL
20. 06. LavičkyZR
20. 06. Pozděchov - hasičská dráhaVS
20. 06. Svoboda, has. hřištěOP
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. BudečJH
10. 07. VšekaryDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.