Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Horňotřešňovský pohár Kdy: 07. 06. 2014 10:00
Kontakt:   Petr Jirásek Telefon:  774707602
Začátek rezervace: 17. 05. 2014 20:00 Konec rezervace: 07. 06. 2014 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec AUOHonza Adamec
22Mostek UOHonza Adamec
33Bystřec AUOHonzin Matějka
44Dolní Čermná UOMartin Prachař
55Bošín UOHonza Adamec
66Lukavice Lukavice AUOJosef Lehký
77Horní Čermná AUOPetr Jirásek
88Dolní Třešňovec UOPetr Jirásek
99Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1010Letohrad - Orlice LetohradUOLukáš Velič
1111Bystřec BUOHonzin Matějka
1212Lukavice Lukavice BUOJosef Lehký
1313Brandýs nad Orlicí UOMichal Pavlicek
1414Lanšperk UOJan Beneš
1515Horní Třešňovec BUOHonza Adamec
1616Letohrad - Červená BUOŠtěpán Hrdina
1717Horní Čermná BUOPetr Jirásek
1818Nepomuky UOLukáš Lešikar
1925Lanškroun Lanškroun DUOPetr Jirásek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec AUOHonza Adamec
22Letohrad - Orlice UOEliška Moravcová
33Dlouhá Ves RKPepa Malý
44Letohrad - Červená UOHonzin Matějka
55Česká Rybná UOPetr Jirásek
66Bystřec UOPetra Vítková
77Lanšperk UOJan Beneš
88Horní Čermná UOPetr Jirásek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec AUOHonza Adamec
23Horní Čermná UOPetr Jirásek
34Lanškroun Lanškroun DUOPetr Jirásek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.