Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vzpomínkový memoriál 2019 Kdy: 28. 09. 2019 10:30
Kontakt:   Jan Vlček Telefon:  +420606676179
Začátek rezervace: 17. 03. 2019 11:00 Konec rezervace: 27. 09. 2019 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
22Vidice MužiDOTereza Voráčová
33Horní Metelsko DOPetr Zverka
44Blížejov Muži ADOZbyněk Levý
55Oplot mužiPJMarika Součková
66Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
77Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
88Osvračín Ženy DOMarek Hřebec
99Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
1010Horšovský Týn mužiDONikola Malíková
1111Blížejov Muži BDOZbyněk Levý
1212Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1313Štítary muži ADOMiroslav Žáček
1414Milavče ženyDOJan Zíka
1515Blížejov ženyDOZbyněk Levý
1616Milavče mužiDOJan Zíka
1717Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
1818Honezovice ŽenyPJJiří Hirschl
1919Újezd Muži DOOndřej Černý
2020Mračnice mužiDONikola Malíková
2121Březí ŽenyDOAdéla Kabourková
2222Čermná Muži DOJan Vlček
2323Štítary Ženy DODenis Balounová
2424Mračnice ženyDONikola Malíková
2525Čermná Ženy DOJan Vlček
2626Srbice ŽenyDOKateřina Komancová
2727Mračnice Muži DOJan Vlček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.