Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Horšovský Týn, Městský stadion

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vzpomínkový memoriál 2021 Kdy: 25. 09. 2021 11:00
Kontakt:   Jan Vlček Telefon:  606676179
Začátek rezervace: 09. 01. 2021 11:00 Konec rezervace: 24. 09. 2021 23:59

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Horšovský Týn, mužiDomažlice Nikola Malíková
2. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
3. Oprechtice Sport, mužiDomažlice Václav Pejsar
4. Horní Metelsko, PanteřiDomažlice Tomáš Zverka
5. Újezd, MužiDomažlice Ondřej Černý
6. Milavče, Sport- ženy Domažlice Aneta Královcová
7. Kdyně, Muži, PS12Domažlice Vaclav Milfort
8. Štítary, muži ADomažlice Miroslav Žáček
9. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
10. Hluboká, Ženy, PS12Domažlice Vaclav Milfort
11. Horšovský Týn, ženyDomažlice Nikola Malíková
12. Oprechtice Sport, ženyDomažlice Václav Pejsar
13. Blížejov, PS12 mixDomažlice Zbyněk Levý
14. Štítary, Ženy Domažlice Martina Hradecká
15. Hluboká, Muži, PS12Domažlice Vaclav Milfort
16. Horšovský Týn, PS12 MIXDomažlice Nikola Malíková
17. Vranovice, Peklo mužiPříbram Standa Strnad
18. Březí, MužiDomažlice Adéla Kabourková
19. Kdyně, B, PS12 mixDomažlice Vaclav Milfort
20. Všekary, Domažlice SDH Všekary
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Benešov u SemilSM
25. 09. Česká BěláHB
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. NasobůrkyOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.