Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vzpomínkový memoriál 2023 Kdy: 23. 09. 2023 11:00
Kontakt:   Jan Vlček, Jan Dufek Telefon:  606676179, 777149830
Začátek rezervace: 08. 10. 2022 11:00 Konec rezervace: 23. 09. 2023 11:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn DOJan Vlček
22Újezd DOOndřej Černý
33Milavče DOAneta Královcová
44Oprechtice Sport DOVáclav Pejsar
55Štichov DOJan Přikryl
66Vidice DOMilena Jankovská
79Tlumačov DOPavel Homolka
810Oplot PJTomáš Velkoborský
911Štítary DOMiroslav Žáček
1012Mračnice Muži ADOJan Vlček
1113Mračnice Muži BDOJan Vlček
1214Mochtín MužiKTJakub Houba
1315Všekary DOBarbora Černá
1416Křenovy DOMartin Hosl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn DOJan Vlček
22Oprechtice Sport DOVáclav Pejsar
34Srbice DOKateřina Komancová
45Osvračín DOMarek Hřebec
56Březí DOMilena Jankovská
67Štítary DOMartina Hradecká
78Meclov DOSimona Vlasáková
89Všekary DOBarbora Černá
910Vidice DOMilena Jankovská

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn DOJan Vlček
22Kdyně PS-12 DORADEK HOUSAR
33Čermná PS-12DOVeronika Bártová
44Štítary DOJan Vlček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 06. Bor, náhradní hřiště; 2dráhyTC
01. 06. KojeticeTR
01. 06. NepomukyUO
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. Dobřínsko, hřištěZN
01. 06. JabloňovZR
01. 06. Pasohlávky, fotbalové hřištěBO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. LipníkTR
02. 06. Okresní koloUH
02. 06. VítoniceKM
02. 06. BrníčkoSU
02. 06. Libice nad DoubravouHB
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. JabloňanyBK
02. 06. NetínZR
02. 06. VýčapyTR
07. 06. Kněžice - areal SDH za kinemTR
07. 06. LeskovecVS
07. 06. Zátor - fotbalové hřištěBR
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BozkovSM
08. 06. ChotětovMB
08. 06. Černošín, f. hřiště; 2 dráhyTC
08. 06. Počenice - Fotbalové hřištěKM
08. 06. BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚPB
08. 06. SychrovMB
08. 06. HavloviceTU
08. 06. SečCR
08. 06. Milotice nad Opavou , hřištěBR
08. 06. MladečOL
08. 06. Hluboká, koupalištěDO
08. 06. MěrotínOL
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. BřezíDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. LhotkyZR
08. 06. OlešniceCB
08. 06. Želechovice - hřištěOL
08. 06. MirošovZL
08. 06. Ratíškovice - fotba.hřištěHO
08. 06. KarolínKM
08. 06. DešnáJH
08. 06. MirošovZL
08. 06. HavloviceTU
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. Žďírec nad DoubravouHB
09. 06. Kameňák aréna HvozdecBE
09. 06. LavičkyZR
09. 06. SychotínBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.