Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Hostěrádky-Rešov

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál mjr. Jana Červinky Kdy: 26. 05. 2018 19:00
Kontakt:   Jakub Dolák Telefon:  +420775500305
Začátek rezervace: 12. 05. 2018 19:27 Konec rezervace: 25. 05. 2018 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Hostěrádky-Rešov, AVyškov Jakub Dolák
2. Moutnice, ŽENYBrno-venkov Jakub Dolák
3. Hodějice, ŽENYVyškov Jakub Dolák
4. Kuřim, BBrno-venkov Jakub Dolák
5. Hostěrádky-Rešov, BVyškov Jakub Dolák
6. Tvarožná, Brno-venkov Jakub Dolák
7. Ivanovice na Hané, ŽENYVyškov Jakub Dolák
8. Moutnice, MUŽIBrno-venkov Jakub Dolák
9. Hodějice, MUŽIVyškov Jakub Dolák
10. Šaratice, MUŽIVyškov Jakub Dolák
11. Radslavice, ŽENYVyškov Jakub Dolák
12. Tišnov, Brno-venkov Jakub Dolák
13. Kuřim, ŽENYBrno-venkov Jakub Dolák
14. Radslavice, MUŽIVyškov Jakub Dolák
15. Mokrá, ABrno-venkov Jakub Dolák
16. Šaratice, KUŘIMVyškov Jakub Dolák
17. Milešovice, mužiVyškov Jan Florián
18. Letonice, Letonice MužiVyškov Radek Knesl
19. Topolany, Vyškov Jakub Dolák
20. Tučapy, AVyškov Jakub Dolák
21. Milešovice, ženy Vyškov Jan Florián
22. Ivanovice na Hané, MužiVyškov Tomáš Urbánek
23. Dražovice, ženyVyškov Kristýna Kachlíková
24. Habrovany, Vyškov Jan Meitner
25. Tučapy, BVyškov Jakub Dolák
26. Kučerov, Vyškov SDH Kučerov
27. Lesná, Znojmo Luboš Svoboda
28. Újezd u Brna, Brno-venkov Jakub Dolák
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. VyškovVY
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.