Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž Kdy: 24. 08. 2019 15:00
Kontakt:   Václav Daněk Telefon:  777242235
Začátek rezervace: 31. 07. 2019 12:30 Konec rezervace: 24. 08. 2019 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hradčovice UHPetr Kropáč
22Mistřice UHPetr Kropáč
33Vésky BUHTomáš Brhlík
44Polichno Muži ZLPavel Novosad
55Jarošov UHJiří Vyoral
66Salaš UHMichal Janováč
77Pohořelice ZLTomáš Lapčík
88Louky MužiZLMartin
99Tupesy UHPetr Janováč
1010Vésky AUHTomáš Brhlík
1111Mirošov ZLRadek Hlaváč
1212Chvalnov KMDaniel Šušlík
1313Kněžpole UHMartin
1414Brusné KMMartin
1515Čeložnice HOMartin Šubrt
1616Vrbětice ZLBronislav Lysák
1717Ludslavice KMMartin
1818Mistřín HOVojtěch Marada
1920Vrbka KMKryštof Pospíšil
2021Ublo ZLLibor Punčochář

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bojkovice UHLucie Bartošová
22Bílovice ŽenyUHLucie Markusová
33Hradčovice DorostenciUHMartin
44Jarošov UHJiří Vyoral
56Míkovice dorostenciUHMartin
67Vrbka dorostenci KMKryštof Pospíšil
78Bílovice DorostenkyUHLucie Markusová
89Louky Muži nad 35ZLMartin
910Lechotice DorostenkyKMMartin
1011Hradčovice Veletiny ZenyUHMartin
1112Míkovice DorostenkyUHMartin
1213Dřevohostice Dorostenci PRJan Obšnajdr
1314Lechotice dorostenciKMMartin
1415Bratřejov DorostenciZLKristýna Tomšová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.