Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 18. 08. 2019 13:00
Kontakt:   Dalimil Ňorek Telefon:  737488401
Začátek rezervace: 04. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 18. 08. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrubá Vrbka HostéHOMichal Matějíček
22Hrubá Vrbka HostéHOMichal Matějíček
33Hrubá Vrbka HostéHOMichal Matějíček
44Hrubá Vrbka HostéHOMichal Matějíček
55Mistřín HOPetr Marada
66Rohatec HOMichal Matějíček
77Ratíškovice HOTomáš Koplík
88Svatobořice HODavid Vodička
99Mistřín HOPetr Marada
1010Prušánky HOMichal Matějíček
1111Čeložnice HOMartin Šubrt
1212Vracov HOMichal Matějíček
1313Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
1414Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
1515Lanžhot BVVít Kaňa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12* -Tomáš Mateják
23Hovorany HOJana Jetelinová
34Vracov HOMichal Matějíček
45Kuželov HORoman Zálešák
56* -Tomáš Mateják
68Hrašné MYMichal Matějíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.