Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 20. 08. 2017 14:00
Kontakt:   Dalimil Ňorek Telefon:  737488401
Začátek rezervace: 06. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 20. 08. 2017 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vésky BUHMichal Matějíček
22Velká nad Veličkou HOMichal Matějíček
33Hrubá Vrbka PořadatelHOMichal Matějíček
44Hrubá Vrbka PořadatelHOMichal Matějíček
55Hrubá Vrbka PořadatelHOMichal Matějíček
66Rohatec HOMichal Matějíček
78Vřesovice HOLukáš Vaculík
89Mistřín AHOVojtěch Marada
911Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
1012Prušánky HOJosef Polách
1113Mistřín BHOVojtěch Marada
1214Hovorany HOPavel Šurýn
1315Svatobořice HODavid Vodička
1416Lanžhot BVVít Kaňa
1517Stará Turá DHZ TopoleckáNMRoman Šurin
1618Tvrdonice BVZdeněk Salajka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mistřín HOJarek
22Svatobořice HODavid Vodička
33Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
44Hroznová Lhota HOAdéla Pomajbíková
55Lipov HODavid Šňupík
68Hovorany HOJana Jetelinová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.