Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Hustopeče nad Bečvou - hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou Kdy: 27. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 07. 2019 16:15 Konec rezervace: 26. 07. 2019 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Velká (Hranice III), Přerov Zdeněk Steiner
3. Poruba, Přerov Martin
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
6. Velký Ořechov, CZlín Patrik Hruška
7. Jasenice, Vsetín Jakub Kopřiva
8. Hlinsko, Přerov Petr Beránek
9. Lešná, Muži Vsetín Robert
10. Partutovice, Přerov martin humplik
11. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
12. Špičky, Přerov Štěpán Šindler
13. Hrabůvka, Přerov Honza
14. Podolí, Vsetín Aleš
15. Hranice, Přerov Vítězslav Stratil
16. Radíkov, Přerov Radim
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24. Opatovice, Přerov David Roman
25. Babice, Vsetín Petr Korábečný


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
2. Opatovice, Přerov David Roman
3. Poruba, Přerov Martin
4. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
5. Hostašovice, Nový Jičín Jan Duda
6. Olšovec, Přerov Filip Staněk
7. Potštát, Přerov Veronika Kocjanová
8. Střítež nad Ludinou, Přerov Aneta Šatánková
9. Hlinsko, Přerov Petr Beránek
10. Milotice nad Bečvou, Přerov Petr Korábečný
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Poruba, Přerov Martin
2. Špičky, Přerov SDH Špičky
3. Hranice, Přerov Vítězslav Stratil
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6. Ústí, Přerov SDH Špičky
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
03. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. Park NalžovicePB
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. FrahelžJH
03. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
03. 08. Bílý KámenJI
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. Hřistě KostelanyKM
03. 08. OldřišovOP
03. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
03. 08. Náměšť na HanéOL
03. 08. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
03. 08. VítoniceKM
03. 08. Prušánky has. areálHO
04. 08. MochtínKT
04. 08. LitovanyTR
04. 08. Aréna JesenicePB
04. 08. ZahnašoviceKM
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. SedlejovJI
10. 08. Horní PoříčíST
10. 08. SendražiceKO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.