Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XVI. ročník soutěže hasičských družstev Kdy: 31. 07. 2016 13:00
Kontakt:   Václav Blažek Telefon:  608085120
Začátek rezervace: 27. 06. 2016 19:00 Konec rezervace: 29. 07. 2016 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hustopeče nad Bečvou PRVáclav Blažek
22Skalička PRTomáš Zlámal
33Loučka MUŽIVSOndřej
44Mikulůvka VSMichal Pekárek
55Pravčice KMJiří Možíš
66Podhradní Lhota KMJakub Adámek
77Hrabůvka PRHonza
88Sobíšky PRJiří Kočař
99Lešná VSHarry
1010Hranice PRVítězslav Stratil
1111Císařov PRLuboš Zatloukal
1212Radkova Lhota PRVáclav Blažek
1313Bohuslávky PRAdam Mikulášek
1414Hůrka NJIvana Volková
1515Starojická Lhota NJAleš Hadaš
1616Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hustopeče nad Bečvou PRVáclav Blažek
22Hůrka NJIvana Volková
33Komárovice VSVáclav Blažek
44Choryně VSRenata Plesníková
55Poličná VSBarbora Ševečková
66Jičina NJIvana Volková
77Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrabůvka PRHonza
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.