Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár sklářské hutě Kdy: 18. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Luboš Kundera Telefon:  +420 602 617 285
Začátek rezervace: 13. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pšánky HKJakub Doskočil
23Břehy MBPetr Zavrtálek
34Velké Hamry JNMAD Matthew
45Jirkov JNVladimír Novotný
56Podůlší BéčkoJCJakub Tomeš
67Kosmonosy MBJan Klimo
78Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
89Jílové u Držkova JNMAD Matthew
910Košťálov SMLenka Poloprutská
1011Dobšín MBFilip Hájek
1112Krásná Ves MBVašek
1213Sychrov MBBarbora Křapková
1314Dneboh MBLukáš Danda
1415Mříčná SMsdhmricna
1516Tatobity SMJakub Doskočil
1617Malá Skála JNRadek Havelka
1718Olešnice SMLukáš Marek
1819Veselá MBOlda Česák
1929Obrubce MBPepa Adam
2030Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNJiří Šťastný
22Kosmonosy MBJarča Kopelentová
33Sychrov AMBBarbora Křapková
44Košťálov SMLenka Poloprutská
55Jeřmanice LIIveta
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Katusice MBDenisa Boháčková
88Libuň JCHana Jarolímková
99Sychrov BMBBarbora Křapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 03. VELICKÁ HALAHO
11. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
11. 04. Zdešov - před kulturním domemJH
25. 04. Chropyně - fotbalové hřištěKM
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
02. 05. Staňkov fotbalové hřištěDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. KosmonosyMB
16. 05. HalámkyJH
16. 05. Císařov-u obecního úřaduPR
16. 05. ŠkodějovSM
17. 05. RadimoviceLI
23. 05. BoroviceMB
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. LibuňJC
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Svaté Pole-hřištěPB
06. 06. JeřmaniceLI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Velké HamryJN
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.