Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Hvozdec Kdy: 09. 06. 2024 10:00
Kontakt:   Jiří Kramárik Telefon:  773 755 789
Začátek rezervace: 27. 05. 2024 20:00 Konec rezervace: 08. 06. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hvozdec ženyBEKarel
22Jesenice PBMichal
33Vranovice Peklo, mužiPBStanda Strnad
45Skalice PBRadek Sobotka
57Hořetice ŽenyBNMiluše Trnková
68Líchovy PBMartin Petřina
79Zaječov ŽenyBEVeronika Zárubová
810Nahoruby BNJaromír
911Počepice PBJonáš Habart
1012Křížkový Újezdec Muži PHAdam Rubeš
1113Broumy Ženy BEKarel
1214Chářovice Šponky Chářovice, ženyBNMarie
1315Zalužany Muži APBJiří Macoun
1416Hvozdec mužiBEKarel
1517Střezimíř MužiBNVeronika Šebková
1618Radíč PBLáďa
1719Mokřice MužiPBTomáš Novák
1820Zahořany Ženy APZPetr Kšána
1921Suchodol PBKarolina Doležalová
2022Křížkový Újezdec Ženy PHAdam Rubeš
2123Skalice PBRadek Sobotka
2224Broumy MužiBEKarel
2325Radětice Hasisport PBRadětice Vaci
2426Vranovice Peklo, ženy PBTereza Pohanková
2527Zalužany Ženy PBJiří Macoun
2628Tomice MarTomice, ženyBNMarTomice
2729Střezimíř ŽenyBNVeronika Šebková
2830Skalice PBRadek Sobotka
2931Zaječov MužiBENatálie Kramáriková
3032Horní Měcholupy ABMartin Lehovec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.