Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka Kdy: 05. 10. 2019 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 09. 2019 09:00 Konec rezervace: 04. 10. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov A1SMkarel Čermák
22Bozkov A2SMkarel Čermák
33Nedaříž A1SMAdéla Patková
44Nedaříž A2SMAdéla Patková
55Studenec A1SMLubomír Link
66Studenec A2SMLubomír Link
77Podmoklice ASMTomáš Strnad
88Podmoklice BSMTomáš Strnad
99Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
1010Semily Bítouchov ASMLenka Farská
1111Svojek SMVeronika Kalenská
1212Roprachtice A1SMLada Lukešová
1313Roprachtice A2SMLada Lukešová
1414Semily Bítouchov A2SMLenka Farská
1515Košov Rváčov-Košov ASMKuba
1616Košov Rváčov-Košov BSMKuba
1717Košťálov SMPavla Stehlikova
1818Bělá SMJana Foltýnová
1919Ploukonice SMRadek Vytina
2020Chuchelna A1SMDavid Hošek
2121Chuchelna A2SMDavid Hošek
2222Semily Semily I-A1SMMarek Vrtilka
2323Semily I-A2SMMarek Vrtilka
2424Semily I-B1SMMarek Vrtilka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov A1SMkarel Čermák
22Bozkov A2SMkarel Čermák
33Nedaříž A1SMAdéla Patková
44Nedaříž A2SMAdéla Patková
55Podmoklice „A"SMTomáš Strnad
66Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
77Semily Bítouchov ASMLenka Farská
88Semily Bítouchov BSMLenka Farská
99Svojek ASMVeronika Kalenská
1010Svojek BSMVeronika Kalenská
1111Roprachtice A1SMLada Lukešová
1212Roprachtice A2SMLada Lukešová
1313Košťálov ASMPavla Stehlikova
1414Košťálov BSMPavla Stehlikova
1515Bělá ASMJana Foltýnová
1616Bělá BSMJana Foltýnová
1717Ploukonice SMRadek Vytina
1818Chuchelna A1SMDavid Hošek
1919Chuchelna A2SMDavid Hošek
2020Semily I-A1SMMarek Vrtilka
2121Semily I-A2SMMarek Vrtilka
2222Semily I-B1SMMarek Vrtilka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.