Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka Kdy: 06. 10. 2018 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 09. 2018 09:00 Konec rezervace: 05. 10. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov A1SMkarel Čermák
22Nedaříž Nedaříž BSMAdéla Patková
33Svojek SMVeronika Kalenská
44Mříčná A1SMMichal Holec
55Bělá SMJana Foltýnová
66Vysoké nad Jizerou ASMZbyněk Lukeš
77Nedaříž Nedaříž ASMAdéla Patková
88Vítkovice VítkoviceSMMartina Vanclová
99Mříčná A2SMMichal Holec
1010Vysoké nad Jizerou BSMZbyněk Lukeš
1111Košov Rváčov-KošovSMKuba
1212Studenec A1SMkarel Čermák
1313Studenec A2SMkarel Čermák
1414Roprachtice A1SMLada Lukešová
1515Roprachtice A2SMLada Lukešová
1616Semily A1SMkarel Čermák
1717Semily A2SMkarel Čermák
1818Semily B1SMkarel Čermák
1919Chuchelna A1SMDavid Hošek
2020Chuchelna A2SMDavid Hošek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov A1SMkarel Čermák
22Bozkov B1SMkarel Čermák
33Nedaříž Nedaříž BSMAdéla Patková
44Košťálov "A" 1SMPavla Stehlikova
55Košťálov "B" 1SMPavla Stehlikova
66Bělá ASMJana Foltýnová
77Nedaříž Nedaříž ASMAdéla Patková
88Vysoké nad Jizerou ASMZbyněk Lukeš
99Svojek ASMVeronika Kalenská
1010Svojek BSMVeronika Kalenská
1111Košov Rváčov-KošovSMKuba
1212Vítkovice VítkoviceSMMartina Vanclová
1313Bělá BSMJana Foltýnová
1414Vysoké nad Jizerou BSMZbyněk Lukeš
1515Mříčná A1SMMichal Holec
1616Mříčná A2SMMichal Holec
1717Mříčná B1SMMichal Holec
1818Roprachtice A1SMLada Lukešová
1919Roprachtice A2SMLada Lukešová
2020Semily A1SMkarel Čermák
2121Semily A2 SMkarel Čermák
2222Chuchelna A1SMDavid Hošek
2323Chuchelna A2SMDavid Hošek
2424Chuchelna B1SMDavid Hošek
2525Chuchelna B2SMDavid Hošek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.