Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově Kdy: 18. 08. 2019 12:00
Kontakt:   SDH Jabloňov Telefon:  731517911
Začátek rezervace: 08. 08. 2019 12:00 Konec rezervace: 18. 08. 2019 11:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Netín CirkusZRJan Kupka
22Jasenice TRLuboš Křehlík
33Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
44Kuřim BBODavid Herman
55Pohled HBJakub Vašíček
66Trnava TRJakub Halouzka
710Lavičky ZRJan Hejl
813Pavlov ExperimentZRJakub Šimek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
22Benetice TRPetra Cejpková
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík
44Bohuňov SYBarbora Svojanovská
56Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
610Netín ZRKateřina Roušová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zbraslav BOLuboš Křehlík
22Maršovice juniorZRJiri Mica
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuňov SYBarbora Svojanovská
24Jabloňov ZRLuboš Křehlík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.