Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jakubov Kdy: 16. 06. 2012 13:00
Kontakt:   Martin Dvořák Telefon:  602808369
Začátek rezervace: 02. 06. 2012 20:00 Konec rezervace: 16. 06. 2012 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horky TRKarel Houzar
22Dolní Němčice JHJarda Hejda
33Rácovice TRMartin Fiala
44Hornice TRAleš Bobu
55Bílý Kámen Bílý KámenJIRadim Kriegsmann
66Sedlejov JIRené Křikava
77Šašovice TRDavid Táborský
88Vranín TRZbyněk Pokorný
99Radkov JITomáš Mareček
1010Budeč JHJan Báchor
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Pavlov Pavlov BJI
1313Knínice JILukáš Novák
1414Boršov JIJan Pech
1515Lesůňky TRAleš Kotačka
1616Předín TRStanda Augustin
1717Krasonice JIRadek
1818Radotice TRRadek Janda
1919Pavlov JI
2020Stará Říše SDH Stará ŘíšeJIMartin Šebesta
2121Dolní Němčice Dolni Nemcice B JHJan Doležal
2222Krahulčí Krahulčí AJILukáš Hezina
2323Vémyslice ZNTomáš Kerndl
2424Želetava TRLeoš Kalina
2530Mladoňovice TRAleš Daňhel

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Předín TRJana Ježková
22Nevcehle JIMartin Dvorak
33Sedlejov JIIveta Pavlů
44Trnava TRPavla Pěnčová
55Boršov JIPetra Nečadová
66Rozseč JIMartin Dvorak
77Jindřichovice JIAleš Daňhel
88Mladoňovice TRJana Zvěřinová
99Trnava BustrTRPavla Pěnčová
1010Radonín TRZuzana Číhalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.