Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jakubov Kdy: 11. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Vendula Vejmelková Telefon:  728852110
Začátek rezervace: 28. 07. 2018 13:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Střížov JIPetr Kabátek
23Blatnice TRSDH Blatnice
34Markvarec JHmartin pecha
45Mysletice JIStanislav Dolský
56Sedlejov JIPavla Pospíchalová
67Myslibořice TRDavid Nedvěd
78Třebelovice TRJosef Bulíček
89Příložany TRmichal pekarek
915Police TRPavel
1016Hornice TRAleš Bobu
1117Mysletice JIStanislav Dolský
1218Mladoňovice TRAleš Daňhel
1319Dešná BJHAleš Coufal
1420Nevcehle JIMiroslav Jelínek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
22Sedlejov JIPavla Pospíchalová
33Kostníky TRDankaKa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. PěnčínPV
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
25. 08. KosořiceMB
25. 08. TichovZL
26. 08. Na koupališti, SlepoticePA
26. 08. TvarožnáBO
26. 08. SychotínBK
26. 08. KatovZR
26. 08. StařečTR
26. 08. Budeč, hasičské hřištěJH
26. 08. Komárov, hasičský areálOP
01. 09. Dolní Vilémovice - parkTR
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. PetroviceTR
01. 09. KarlinkyLI
01. 09. Bílý PotokJE
01. 09. ŠtítaryDO
01. 09. Nová Ves u SvětléHB
01. 09. HlubočkyOL
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. Ivanovice na HanéVY
01. 09. KomárovPA
01. 09. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
01. 09. KarolínKM
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Skalica -Františkánská záhradaSI
01. 09. hřiště SoběsukyKM
01. 09. Areál SK HrachovecVS
01. 09. BohumilicePT
01. 09. Chvalovice, sportovní areálZN
01. 09. Hřiště T.J. PilanaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.