Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: hřiště za zámkem Kdy: 17. 08. 2019 10:00
Kontakt:   sdhjanovice@seznam.cz Telefon:  773761107
Začátek rezervace: 17. 07. 2019 18:00 Konec rezervace: 17. 08. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Janovice mužiBRJan Urban
22Dolní Libina ŽenySUAdéla Blažková
33Stará Ves BRJíří Skopal
44Vrbno pod Pradědem mužiBRJendelín Urban
55Široká Niva BRLucie Čapková
66Stará Ves VeteraniBRJíří Skopal
77Břidličná BRJaromir Pavlik
88Vrbno pod Pradědem ženyBRJendelín Urban
99Sobotín SUAdéla Blažková
1010Široká Niva BRLucie Čapková
1111Bílý Potok JEJíří Skopal
1212Suchá Rudná BRLucie Čapková
1313Dolní Libina SUAdéla Blažková
1414Nemrlov SUAdéla Blažková
1515Karlovice ženyBRLucie Čapková
1616Leskovec nad Moravicí ženyBRLucie Čapková
1717Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
1818Dolní Studénky SUJaromír Laštuvička
1919Ráječek SUpetr boxan
2020Leskovec nad Moravicí mužiBRLucie Čapková
2121Třeština SULadislav Plechatý
2222Velké Kunětice JERoman Varga
2323Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2424Dolany OLPetr Holoubek
2525Kosov SUsdh kosov
2626Lipová-lázně JEMilan Smékal
2727Velké Kunětice JERoman Varga
2828Široký Brod Muži B JERoman Muzikant
2929Kosov ženy SUsdh kosov
3030Janovice VeteraniBRpetr boxan
3131Bernartice mužiJEMarek Samolej
3232Zátor MuziBRMartin Suhaj
3333Karlovice BRDominika Mikulášková
3434Kožušany OLPetr Zmeškal st.
3535Nový Malín SUStanislav Axmann
3636Bohuslavice SUpetr boxan
3737Bohuslavice SUpetr boxan
3838Štíty SUpetr boxan
3939Leština SUpetr boxan
4040Milostovice ŽenyOPVeronika
4141Hrabišín SURoman Jírů
4242Široký Brod VeterániJERoman Muzikant
4343Milostovice OPVeronika
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.