Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Jarošov Kdy: 20. 05. 2018 14:00
Kontakt:   Jiří Vyoral Telefon:  723862683
Začátek rezervace: 30. 04. 2018 12:00 Konec rezervace: 20. 05. 2018 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
22Vésky BUHTomáš Brhlík
33Nevšová ZLBronislav Lysák
44Hostětín UHPavel Hamšík
55Salaš UHMichal Janováč
66Jarošov UHJiří Vyoral
77Mistřice UHPetr Kropáč
88Kněžpole UHDavid Volařík
99Chvalnov KMDaniel Šušlík
1010Vřesovice HODavid Šňupík
1111Mladcová ZLLukáš Struška
1212Velký Ořechov CZLTomáš Jankůj
1313Jarošov BUHJiří Vyoral
1414Hradčovice UHVáclav Daněk
1515Tupesy UHJiří Vyoral
1616Ratiboř VSOndřej Bártek
1717Louky Muži ZLpeca

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jarošov UHJiří Vyoral
22Slušovice ZLMonča
33Bílovice UHJiří Vyoral
44Velký Ořechov ZLZuzka
55Lipov HOMartina Šarová
66Šumice UHZbyněk Urubčík
77Tupesy UHJiří Vyoral
88Zborovice KMSDH Zborovice
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.