Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jasenice, 3B Kdy: 19. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Luboš Kopřiva Telefon:  603531045
Začátek rezervace: 05. 05. 2018 13:00 Konec rezervace: 18. 05. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jasenice VSLuboš Kopřiva
22Jasenice TRLuboš Kopřiva
33TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
44Bělotín PRHonza
55Podolí VSAleš
66Špičky PRHonza
77Prchalov ANJLuboš Kopřiva
88Hrabůvka PRHonza
99Rožnov pod Radhoštěm Tylovice BVSStanislav Gajdůšek
1010Ratiboř VSOndřej Bártek
1111Prchalov BNJLuboš Kopřiva
1212Babice VSPetr Korábečný
1313Lešná VSHarry
1414Velká Lhota ŽenyVSKristýna Pavelcová
1515Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1616Hrachovec VSEvžen Knebl
1717Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
1819Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
1921Radíkov PRLuboš Kopřiva
2022Bylnice ZLPatrik Zůbek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRLuboš Kopřiva
22TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
33Choryně VSSabina Trlifajová
44Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
55Komárovice VSEva Foukalová
66Velká Lhota VSKristýna Pavelcová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vlčovice NJPavel Kahánek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. PěnčínPV
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. SalašUH
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. Myslibořice ZRUŠENOTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
25. 08. KosořiceMB
25. 08. TichovZL
26. 08. Na koupališti, SlepoticePA
26. 08. LanšperkUO
26. 08. TvarožnáBO
26. 08. SychotínBK
26. 08. KatovZR
26. 08. StařečTR
26. 08. Budeč, hasičské hřištěJH
26. 08. Komárov, hasičský areálOP
01. 09. RateniceKO
01. 09. Dolní Vilémovice - parkTR
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. PetroviceTR
01. 09. KarlinkyLI
01. 09. Bílý PotokJE
01. 09. ŠtítaryDO
01. 09. Nová Ves u SvětléHB
01. 09. HlubočkyOL
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. Ivanovice na HanéVY
01. 09. KomárovPA
01. 09. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
01. 09. KarolínKM
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Skalica -Františkánská záhradaSI
01. 09. hřiště SoběsukyKM
01. 09. Areál SK HrachovecVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.