Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jasenice, 3B Kdy: 19. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Luboš Kopřiva Telefon:  603531045
Začátek rezervace: 05. 05. 2018 13:00 Konec rezervace: 18. 05. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jasenice VSLuboš Kopřiva
22Jasenice TRLuboš Kopřiva
33TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
44Bělotín PRHonza
55Podolí VSAleš
66Špičky PRHonza
77Prchalov ANJLuboš Kopřiva
88Hrabůvka PRHonza
99Rožnov pod Radhoštěm Tylovice BVSStanislav Gajdůšek
1010Ratiboř VSOndřej Bártek
1111Prchalov BNJLuboš Kopřiva
1212Babice VSPetr Korábečný
1313Lešná VSHarry
1414Velká Lhota ŽenyVSKristýna Pavelcová
1515Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1616Hrachovec VSEvžen Knebl
1717Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
1819Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
1921Radíkov PRLuboš Kopřiva
2022Bylnice ZLPatrik Zůbek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRLuboš Kopřiva
22TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
33Choryně VSSabina Trlifajová
44Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
55Komárovice VSEva Foukalová
66Velká Lhota VSKristýna Pavelcová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vlčovice NJPavel Kahánek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.