Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár Barchanu Kdy: 13. 09. 2019 19:30
Kontakt:   Milan Šerka Telefon:  +420 604 305 788
Začátek rezervace: 01. 08. 2019 00:00 Konec rezervace: 13. 09. 2019 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílkov JHRoman Vázler
22Jemnice MužiTRRadek Jenerál
33Strachoňovice JIJiří Líčka
44Kostníky ženyTRJulie Křivanová
55Rokytnice nad Rokytnou MužiTRMiroslav Novotný
66Jemnice ŽenyTRRadek Jenerál
77Černín ZNJiří Veselý
88Budeč JHMatěj Šmahel
99Římov TRTomáš Obůrka
1010Dešná BJHAleš Coufal
1111Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1212Police TRPavel
1313Mladoňovice TRAleš Daňhel
1414Domamil ŽenyTRJaroslav Bajer
1515Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1616Lažínky ŽenyTRRadek Jenerál
1717Vícenice ŽenyTREmilie Bačová
1818Jemnice Ženy BTRRadek Jenerál
1919Kostníky TRMartin Puchnar
2020Nevcehle ŽenyJIEliška Nikodýmová
2121Třebelovice TRJosef Bulíček
2230Nevcehle JIMiroslav Jelínek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Rokytno, u KačárnyPA
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
12. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.