Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár Barchanu Kdy: 15. 09. 2017 19:30
Kontakt:   Milan Šerka Telefon:  +420 604 305 788
Začátek rezervace: 20. 08. 2017 12:00 Konec rezervace: 15. 09. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasonice JILukáš Pivonka
22Jemnice ŽTRJosef Karpíšek
33Kostníky ženyTRDankaKa
44Strachoňovice JIJiří Líčka
55Cizkrajov JHbohuslav brůžek
66Budeč JHMatěj Šmahel
77Černín ZNJiří Veselý
88Bítovánky TRJakub Navratil
99Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1010Dešná BJHAleš Coufal
1111Lhotice TRLaďa Jánský
1212Příložany TRMichal Machálek
1313Mladoňovice TRAleš Daňhel
1414Mysletice JIStanislav Dolský
1515Kostníky TRMartin Puchnar
1616Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1717Budeč ženyJHVěra Křížová
1818Milíčov JIFilip Pech
1919Police TRAleš Coufal
2020Strmilov JHLuboš Nečeda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. VyškovVY
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
09. 06. Milotice n.O. fotbalové hřištěBR
09. 06. Fotbalové hřiště, SrchPA
09. 06. RadslaviceVY
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. PříšoviceLI
09. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
09. 06. Velké HamryJN
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
09. 06. Hrubá Vrbka na návsi u zvoniceHO
09. 06. DešnáJH
09. 06. ZádveřiceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.