Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Jeřmanice Kdy: 01. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 22. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 01. 06. 2019 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Pěnčín JNJosef Císler
33Škodějov SMRoman Dolenský
44Jeřmanice BLIFNC
55Frýdštejn JNMartin Bušek
66Krásná Ves MBJan Macoun
77Dlouhý Most LIFNC
88Příchovice JNRoman Dolenský
99Těpeře JNAdam Vít
1010Krásná Ves BMBJan Macoun
1111Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1212Velké Hamry JNMAD Matthew
1313Karlinky LIPetr Augusta
1415Záskalí LIhasici Bezaskovice
1517Hradčany LITomáš Marvan
1618Odolenovice JNJan Macháček
1719Bystřice JCJan Košťák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Mělník BlataMEDominika Pecháčková
26Ďáblice ABTomáš Marvan
37Zlatá Olešnice JNJan Kupka
48Dalešice JNDavid Beránek
59Břehy MBAnna Jirčáková
610Raspenava LILuboš Roušal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMRoman Dolenský
22Roztoky u Semil SMFNC
33Raspenava LIFNC
44Dalešice JNDavid Beránek
55Jeřmanice LIFNC
66Hradčany LITomáš Marvan
77Příchovice JNJan Kupka
88Dlouhý Most LIFNC
99Smržovka mužiJNMartin Briestenský
1010Smržovka ženyJNPetra Engelová
1111Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1212Odolenovice JNJan Macháček
1313Těpeře JNAdam Vít
1414Bystřice JCJan Košťák
1515Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1616Příšovice LIRoman Kolomazník
1717Záskalí LIhasici Bezaskovice
1818Dolní Sytová SMJiří Buchar
1920Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.