Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Velká cena PlanSecuru Kdy: 07. 06. 2014 21:00
Kontakt:   SDH Jeřmanice Telefon:  774935649
Začátek rezervace: 28. 05. 2014 20:00 Konec rezervace: 07. 06. 2014 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Karlinky karlinky ALISDH Karlinky
33Jablonec nad Jizerou SMJan Kühnel
44Březová LIMartina Šámalová
55Karlinky LIJan Kühnel
66Dalešice PS-12JNDavid Beránek
77Maršovice MužiJNKarel Bukvic
88Odolenovice PS 12JNSDH Odolenovice
99Krásná Ves muži MBVašek Knebl
1010Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
1111Roudný mužiSMMilan Kvoch
1212Malá Skála JNRadek Havelka
1313Janov nad Nisou  PS12 JNJan Sajewicz
1414Hradčany mužiLITomáš Najman
1515Karlinky PS-12LIJan Kühnel
1616Veselá SMJaroslav Novotný
1717Krásná Ves muži PS 12MBVašek Knebl
1818Košťálov mužiSMTomáš Tulach
1919Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
2020Karlinky Karlinky dorostLISDH Karlinky
2121Hradčany PS-12LITomáš Najman
2222Tatobity SMJosef Židů
2323Roudný PS 12SMMilan Kvoch
2424Sloup PZJosef Židů
2525Sedlejovice muži PS12LIMatěj Drešer
2626Velké Hamry MužiJNSDH Velké Hamry
2727Janův Důl mužiLIHonza Mašek
2828Záskalí LIJan Kühnel
2929Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
3030Tuř JCMiroslav Řehák
3131Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
3232Bukovina, Turnov  SMJosef Vinš
3333Nová Ves u Bakova PS12MBMichal Rejzek
3434Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
3535Záskalí muzi ps 12LIhasici Bezaskovice
3636Příšovice mužiLIRomana Danišová
3737Loukov MBJan Kühnel
3838Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
3939Velké Hamry Muži PS 12JNSDH Velké Hamry
4040Podůlší JCMartin Berger
4141Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIJan Kühnel
22Karlinky LIPetr Augusta
33Sloup PZJosef Židů
44Březová LIMartina Šámalová
55Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
66Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMonika Klápšťovà
77Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
88Jeřmanice DorostenkyLIJan Kühnel
99Krásná Ves MBVašek Knebl
1010Košťálov SMTomáš Tulach
1111Bulovka LIJan Kühnel
1212Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s. PS12MBMartina Hrušková
1313Záskalí Bzeaskovice, zeny ps 12LIhasici Bezaskovice
1414Borovice MBJan Kühnel
1515Malá Skála Malá Skála Béčko, ženyJNNikola Hanyšová
1616Sloup DorostenkyPZJan Kühnel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.