Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: PKL Jeřmanice Kdy: 07. 06. 2014 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 06. 2014 20:00 Konec rezervace: 06. 06. 2014 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice ženy BLIPodkozákovská liga
21Podmoklice ženySMLenka Farská
32Bozkov aSMJan Kühnel
42Jílové u Držkova MužiJNPavel Štěpán
53Jablonec nad Jizerou ženySMLukáš Němec
63Košťálov mužiSMTomáš Tulach
74Maršovice MužiJNKarel Bukvic
84Vlastiboř MužiJNPavel Štěpán
95Benešov u Semil zenySMAnna Antonyová
105Malá Skála JNRadek Havelka
116Kosmonosy MBJan Klimo
126Tatobity SMJosef Židů
137Bozkov a ženySMJan Kühnel
147Podůlší JCMartin Berger
158Jeřmanice ženy BLIPodkozákovská liga
168Ploukonice SMPodkozákovská liga
179Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
189Podmoklice SMPodkozákovská liga
1910Hradčany LITomáš Najman
2010Ploužnice SMMiloslav Turek
2111Jablonec nad Jizerou MužiSMLukáš Němec
2211Roudný muži JNRoman Kalousek
2312Bozkov bSMJan Kühnel
2412Malá Skála Malá Skála BéčkoJNMonika Klápšťovà
2513Krásná Ves ŽENYMBVeronika Kneblová
2613Sloup mužiPZJan Kühnel
2714Kosmonosy MBJan Klimo
2814Veselá SMJaroslav Novotný
2915Jablonec nad Jizerou ženySMLukáš Němec
3016Benešov u Semil ženySMMichaela
3116Maršovice MužiJNKarel Bukvic
3217Bozkov aSMJan Kühnel
3317Jeřmanice ženyLIPodkozákovská liga
3418Březová ženyLIPetra Mocová
3518Obrubce MBJan Klimo
3619Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
3719Sloup ženy BPZJan Kühnel
3820Jablonec nad Jizerou MužiSMLukáš Němec
3920Košťálov ženySMTomáš Tulach
4021Krásná Ves ŽENYMBVeronika Kneblová
4121Příšovice mužiLIRomana Danišová
4222Bozkov A ženySMJan Kühnel
4322Vlastiboř MužiJNPavel Štěpán
4423Bukovina, Turnov  MužiSMPavel Štěpán
4523Jílové u Držkova MužiJNPavel Štěpán
4624Obrubce MBJan Klimo
4724Tatobity SMJosef Židů
4825Podůlší JCMartin Berger
4926Hradčany LITomáš Najman
5026Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
5127Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
5227Sloup mužiPZTomáš Fiala
5328Březová mužiLIPetra Mocová
5428Veselá SMJaroslav Novotný
5529Bozkov bSMJan Kühnel
5629Ploužnice SMPodkozákovská liga
5730Bukovina, Turnov  MužiSMPavel Štěpán
5830Roudný muži JNRoman Kalousek
5931Jeřmanice ženyLIPodkozákovská liga
6031Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
6132Karlinky LIPodkozákovská liga
6232Sloup ženyPZJan Kühnel
6333Košťálov mužiSMTomáš Tulach
6433Ploukonice SMPodkozákovská liga
6534Březová ženyLIPetra Mocová
6634Janův Důl MužiLIHonza Mašek
6735Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
6835Velké Hamry mužiJNJan Kühnel
6936Příšovice LIPodkozákovská liga
7036Tuř JCPodkozákovská liga
7139Košťálov zenySMTomáš Tulach
7239Sloup ženy BPZJan Kühnel
7340Březová mužiLIPetra Mocová
7446Malá Skála JNRadek Havelka
7547Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
7647Malá Skála JNRadek Havelka
7748Velké Hamry MužiJNSDH Velké Hamry
7849Janův Důl LIPodkozákovská liga
7949Karlinky LIPodkozákovská liga
8050Sloup ženyPZJan Kühnel
8150Tuř JCMiroslav Řehák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.