Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jesenice Kdy: 04. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Michal Jiroušek Telefon:  734 809 995
Začátek rezervace: 22. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 03. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Buková PBPavel Fiřt
23Jesenice BPBTomáš Svoboda
34Sedlčany MužiPBJakub Čermák
45Střezimíř Ženy BNSDH Střezimíř Střezimíř
56Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
67Nalžovice mužiPBČHJ Nalžovice
78Broumy ŽenyBEKarel
89Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
910Horní Měcholupy ABJan Roháč
1011Skalice ženyPBSDH Skalice
1112Křečovice TorpédaBNLáďa
1213Zalužany ženyPBMíra Peterka
1314Líchovy ženyPBJakub Čermák
1415Hlubyně Ženy PBDana Hrzalová
1516Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
1617Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
1718Broumy MužiBEKarel
1819Radíč PBLáďa
1920Líchovy Panthers PBMarek Janoušek
2021Zalužany PBMíra Peterka
2122Kotenčice PBRadek Troch
2223Nahoruby BNJaromír
2324Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
2425Lužná ženyRATereza Říhová
2526Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
2627Střezimíř KohoutiBNSDH Střezimíř Střezimíř
2728Skalice MužiPBRadek Sobotka
2829Zaječov BELukáš Stehlík
2930Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
3031Březnice Sdh Březnice PBMatěj Koňas
3138Březnice Ženy PBMatěj Koňas
3240Jesenice PBMichal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.