Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jesenice Kdy: 31. 07. 2021 12:00
Kontakt:   Michal Jiroušek Telefon:  734 809 995
Začátek rezervace: 19. 07. 2021 20:00 Konec rezervace: 30. 07. 2021 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Zalužany mužiPBJosef Mezek
25Zaječov ŽenyBELukáš Stehlík
37Zahořany PZPetr Kšána
48Střezimíř ŽenyBNRené Holý
59Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
610Březnice Muži PBMatěj Koňas
711Nahoruby MužiBNJaromír
812Zalužany ženyPBJana Hanusová
913Martinice ženyPBKateřina Hrstková
1014Horní Měcholupy ABMartin Lehovec
1115Radíč PBLáďa
1216Dalovy ženyBNIvana Novotná
1317Oplot MužiPJMarika Součková
1418Radětice PBRadětice Vaci
1519Lužná ženyRATereza Říhová
1620Zaječov Muži BBELukáš Stehlík
1721Březnice Ženy PBMatěj Koňas
1822Skalice MužiPBRadek Sobotka
1923Jesenice PBMichal
2024Střezimíř KohoutiBNRené Holý
2125Mokřice MužiPBPavel Podlipský
2226Sedlčany PBJarous Janský
2327Záborná Lhota PBKamil Vondrák
2431Malé Přílepy BEVendy Mala
2536Zaječov MužiBELukáš Stehlík
2637Skalice ženyPBSDH Skalice
2738Zahořany ženyPZPetr Kšána
2840Broumy ŽenyBEKarel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.