Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž mladých hasičů Kdy: 19. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Ulrich Bohuslav Telefon:  +420776593725
Začátek rezervace: 04. 09. 2021 20:00 Konec rezervace: 17. 09. 2021 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Jezeřany-Maršovice AZNIvana Ulreichová
23Vítonice ZNPavlína
34Hodonice AZNMiroslav Viktorín
45Nové Syrovice TRLukáš Badin
56Únanov AZNMartin Mostrovský
67Jezeřany-Maršovice BZNIvana Ulreichová
78Vítonice BZNPavlína
89Hodonice BZNMiroslav Viktorín
910Únanov BZNMartin Mostrovský
1011Tasovice ZNStanislav Kučera

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tasovice AZNStanislav Kučera
22Nové Syrovice TRLukáš Badin
33Jezeřany-Maršovice AZNIvana Ulreichová
44Vítonice ZNPavlína
55Hodonice AZNMiroslav Viktorín
66Jezeřany-Maršovice BZNIvana Ulreichová
77Únanov AZNMartin Mostrovský
88Vítonice BZNPavlína
99Jezeřany-Maršovice CZNIvana Ulreichová
1010Hodonice BZNMiroslav Viktorín
1111Únanov BZNMartin Mostrovský
1212Jezeřany-Maršovice DZNIvana Ulreichová
1313Tasovice BZNStanislav Kučera

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jezeřany-Maršovice AZNIvana Ulreichová
22Vítonice ZNPavlína
34Jezeřany-Maršovice BZNIvana Ulreichová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. NasobůrkyOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.