Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1.kolo ZNL Kdy: 26. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Lukáš Badin Telefon:  777 228 092
Začátek rezervace: 12. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 25. 05. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
22Mikulovice ZNMichal Urbánek
33Moutnice BOTomáš Gargula
44Pasohlávky BVJakub Sirbu
55Horní Dubňany ZNLibor Vondruška
66Tvrdonice BVZdeněk Salajka
77Šaratice VYJan Jeřábek
88Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
99Lesná ZNLuboš Svoboda
1010Černín ZNJiří Veselý
1111Lanžhot BVVít Kaňa
1212Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
1313Hovorany HOTom Vyhňák
1414Chvalovice ZNLukáš Badin
1516Hodějice VYAdam Cigánek
1617Police TRPavel
1718Dobřínsko ZNRadim Herout
1819Moutnice BBOPetr Josef Janoušek
1921Kobylí BVJakub Mazal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYDenisa Kežlínková
22Moutnice BOTomáš Gargula
33Miroslav ZNLukáš Badin
44Vedrovice ZNAneta Topičová
55Božice ZNDagmar Szabóová
66Poštorná BVLukáš Badin
77Miroslav BZNLukáš Badin
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. PěnčínPV
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. SalašUH
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
25. 08. KosořiceMB
25. 08. TichovZL
26. 08. Na koupališti, SlepoticePA
26. 08. LanšperkUO
26. 08. TvarožnáBO
26. 08. SychotínBK
26. 08. KatovZR
26. 08. StařečTR
26. 08. Budeč, hasičské hřištěJH
26. 08. Komárov, hasičský areálOP
01. 09. RateniceKO
01. 09. Dolní Vilémovice - parkTR
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. PetroviceTR
01. 09. KarlinkyLI
01. 09. Bílý PotokJE
01. 09. ŠtítaryDO
01. 09. Nová Ves u SvětléHB
01. 09. HlubočkyOL
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. Ivanovice na HanéVY
01. 09. KomárovPA
01. 09. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
01. 09. KarolínKM
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Skalica -Františkánská záhradaSI
01. 09. hřiště SoběsukyKM
01. 09. Areál SK HrachovecVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.