Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Jílovský pohár 2019 Kdy: 10. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Michal Štěpán Telefon:  723614641
Začátek rezervace: 05. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 10. 08. 2019 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov ženySMPodkozákovská liga
22Těpeře JNPodkozákovská liga
33Smidary HKPodkozákovská liga
44Košťálov SMPodkozákovská liga
55Valdice JCTomáš Dubský
66Pěnčín ženyJNMichaela Votočková
77Březová LIJirka Havlík
88Velké Hamry JNMAD Matthew
99Pěnčín JNKateřina Pelcová
1010Jirkov JNPodkozákovská liga
1111Malá Skála JNJirka Havlík
1212Břehy MBPetr Zavrtálek
1313Břehy ŽenyMBTereza Kočová
1414Katusice MBDenisa Boháčková
1515Březová ženyLIJirka Havlík
1616Zlatá Olešnice Ženy JNPetra Černá
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Veselá SMEliška Novotná
1919Jeřmanice ženy LIKristýna Matějková
2020Lučany nad Nisou JNMAD Matthew
2121Hradčany LITomáš Najman
2222Ploukonice ženySMAnna
2323Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
2424Veselá SMEliška Novotná
2525Bystřice JCMichal Odzgan
2626Malá Skála Béčko, ženyJNVeronika Kaprálková
2727Podůlší BéčkoJCLoumis
2828Bratříkov ŽenyJNZuzana Pfeiferová
2929Železnice JCOndřej Kobrle
3030Karlinky LIJaroslav Vobecký
3131Frýdštejn JNJosef Hanuš
3232Olešnice SMLukáš Marek
3333Škodějov SMMartin Špidlen
3434Olešnice ŽenySMLukáš Marek
3549Žehrov MBLukáš Marek
3650Jílové u Držkova JNPodkozákovská liga
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.